گزارش تصویری

  • حسین فرکی سرمربی تیم فولاد خوزستان

    حسین فرکی سرمربی تیم فولاد خوزستان

  • رهبر معظم انقلاب اسلامی

    رهبر معظم انقلاب اسلامی

در این قسمت میتواند گزارشهای تصویری مرتبط با سایت را مشاهده نمایید و از دیدن تصاویر لذت ببرید .

یادداشت ها

 

ولادت با سعادت بانوی دوعالم , ام ابیها , صدیقه کبری فاطمه الزهرا سلام اله علیها را به پیشگاه ولی عصر (عج) و شما مردم ولایتمدار ایران تبریک و تهنیت عرض مینماییم.

خبرگزاری بهمــــــــن خوزستـــــــــان

نظرسنجی

کیفیت اطلاعات سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

اوقات شرعیآمار سایت

بازدید روز ۱۰
بازدید دیروز ۶
بازديد ماه ۶۶
كل بازديدها ۷۸۹۰۸۷
افراد آنلاين ۱۰

طلای یونیورسیاد بعد از ۹ ماه به جابر بهروزی رسید

۱۳۹۳/۰۱/۱۸

به نقل از فدراسیون وزنه برداری، فریدون قولی‌اف آذربایجانی در رقابتهای یونیورسیاد جهانی کازان که تیر ماه سال گذشته برگزار شد با حدنصاب مجموع ۳۲۳ کیلوگرم ضمن شکستن رکورد دسته ۶۹ کیلوگرم رقابتهای وزنه برداری دانشجویان جهان، مدال طلای یونیورسیاد جهانی را هم به دست آورد و بالاتر از جابر بهروزی از ایران که حدنصاب ۳۲۲ کیلوگرم را به ثبت رسانده بود روی سکوی قهرمانی ایستاد.

قولی‌اف در رقابتهای جهانی ۲۰۱۳ بزرگسالان که در وروکلاو لهستان برگزار شد هم یکی از مدعیان بود و با حدنصاب مجموع ۳۳۷ کیلوگرم به مدال برنز رسید اما به دنبال مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ این وزنه بردار آذربایجانی هر دو مدال طلای یونسیورسیاد جهانی و برنز رقابتهای جهانی بزرگسالان از او پس گرفته شد.

با حذف فریدون قولی‌اف از جدول این دو مسابقه، جابر بهروزی مدال طلای رقابتهای یونیورسیاد جهانی ۲۰۱۳ را به دست آورد و در رقابتهای جهانی بزرگسالان هم با یک پله صعود در رده چهارم ایستاد. با توجه به دوپینگ قولی‌اف بهروزی حتی می توانست به مدال برنز حرکت دوضرب رقابتهای جهانی ۲۰۱۳ هم دست پیدا کند اما به دلیل ۷۰ گرم اضافه وزن نسبت به وزنه بردار چینی در دوضرب و مجموع عناوین چهارم را از آن خود کرد و سجاد بهروزی هم با یک پله صعود در مکان نهم رقابتهای دسته ۶۹ کیلوگرم ایستاد.دیدگاه خود را بیان کنید